Jaka powinna być wizytówka?

on in Przy herbacie, Wizytówki Warszawa

Dobra wizytówka jest niezwykle ważna. Trzeba ją mieć, żeby robić swoją pracę dobrze, skutecznie i z powodzeniem. Wykonywanie pracy bez efektów nie ma najmniejszego sensu, dlatego właśnie tak ważne jest jej wykonywanie z powodzeniem. Jeżeli nie mamy wizytówki, to jest mała szansa, że klient do nas trafi, że uda się go pozyskać. Mając i rozdając wizytówki, ta szansa znacznie rośnie.

Dlaczego tak się dzieje?

Przede wszystkim, należy sobie uświadomić, że pierwsze spotkanie z klientem, pierwszy z nim kontakt, nie zawsze przynosi sukces. Raczej, należałoby powiedzieć, że pierwsze spotkanie z klientem na pewno nie przyniesie sukcesu. Jest jak zasiane ziarno, które może zaowocować dopiero. I właśnie, gdy klient dojrzeje do skorzystania z naszych usług, będzie potrzebował pomocy, która jest w zakresie naszych usług, musi mieć punkt odniesienia z którego skorzysta. Tym punktem będzie wizytówka. Rolę wizytówki, Warszawa już dawno doceniła i rozdawane są one zawsze i wszędzie i przy każdej okazji i tak też powinno właśnie być. Klient szukając rozwiązania swojego problemu, trafia na naszą wizytówkę i dzięki temu może skorzystać z naszych usług. Jeżeli tej wizytówki by nie było i po pierwszym spotkaniu, nic by nie zostało zostawione klientowi, nie trafiłby do osoby, która ociepliła z nim kontakt i podjęła już wstępne, pierwsze rozmowy. Nie było by szansy na zrobienie interesu z tym klientem.

Jak ją zrobić?

Ważna jest też w tym wszystkim drukarnia, bo to ona przygotowuje nam to narzędzie. Trzeba tutaj dopilnować, żeby wizytówka była dobra, żeby była na poziomie, żeby zastosować dobry papier i dobry tusz, bo w przeciwnym razie jest duża szansa, że coś się takiego stanie, że nie da się nic z wizytówki odczytać i nawet jej zostawienie okaże się w efekcie bezcelowe. Nikt z nas by tego nie chciał, nikt z nas by nie chciał być w takiej sytuacji.

Musimy również pamiętać o zastosowaniu się do obecnych stylów w modzie. Wielkość naszej wizytówki nie powinna przekraczać dopuszczalnej wielkości 90×50. Jest to stosowana w większości krajów Europejskich norma.

5 Responses to “Jaka powinna być wizytówka?”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.