Wizytówka sposobem na wzrost

on in Wizytówki Warszawa

Historia wizytówki rozpoczyna się w XV wieku, dzięki cesarzowi, który po wynalezieniu prostego sposobu na produkcję papieru nakazał każdej osobie w rządzie posiadać własną wypisaną ręcznie wizytówkę. Co miało to dać? Urzędnicy jako mało którzy potrafili w Chinach pisać. Tym samym posiadanie takiej wizytówki było pewnością, że ta osoba sprawuje ten urząd na którym mówi, że jest. Proste i użyteczne nie prawda?

Kiedy wizytówka zyskała miano reklamy? A to przestrzeń kilku wieków później, gdy to już 100 lat po tym była, aż w Niemczech wyprodukowano pierwszą wizytówkę maszynowo. Dzięki temu już 100 lat później w XIX wieku mogliśmy się cieszyć tanim wydrukiem oraz prestiżem jaki nosiła ze sobą wizytówka darowana przy każdym większym spotkaniu biznesowym.

Dobra reklama = dobre wrażenie

Dobre wrażenie to fundamentalne podstawy marketingu bez których nie ma mowy o zawiązaniu skutecznej i najbardziej zyskownej operacji jaką sobie założymy. Brak dobrego wrażenia to również pieniądze wydane w błoto wraz z czasem jaki na to poświęcamy. Dlatego też wizytówki są jedną z tych rzeczy, które powinny brać udział w każdym ważniejszym spotkaniu. Potwierdzają one nasz wizerunek, utrwalają to iż jesteśmy solidni, a co najważniejsze dbamy o każdego z klientów. Taki wizerunek może nam tylko zaowocować sukcesem oraz wyższymi zarobkami jak się domyślacie.

Jakość

Czym byłaby wizytówka ze słabą jakością? Niczym. I właśnie dlatego chciałbym zauważyć iż jakość w obecnych czasach jest najważniejsza. Posiadając dobrą wizytówkę możesz zrobić 1-0, zaś jeśli posiadasz starą i wymiętą wizytówkę to sam sobie strzelisz bramkę prędzej czy później! Pamiętaj, że jakość się liczy! Papier musi być odpowiednio grubszy, zaś druk lepszy.

6 Responses to “Wizytówka sposobem na wzrost”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.